Speaker

Mirami

Prosto z Europy !

Grupa Mirami to energiczny i pozytywny zespół tworzony przez trzy Ukrainki. Dziewczyny z Mirami mają bez wątpienia dużo do pokazania nie tylko Ukrainie, ale i całemu światu. Projekt łączy w sobie nieprzeciętną urodę oraz profesjonalne umiejętności wokalne.

Projekt Mirami został stworzony w 2010 roku przez producentów: Andrzeja Bakuna (Andrew Bakun), Oleksandra Dudę (Alex Hitch), Olega Kowalskiego (Olav Hike) oraz Piotra Huzara (Peter Cliff). Pierwszą członkinią wybrano Julię Iwaszkiw - piosenkarkę oraz dziennikarkę, która miała na swoim koncie uczestnictwo w konkursach piękności. Kolejna uczestniczka została Jana Snitkus - początkująca dziennikarka, a także modelka - w 2010 roku na konkursie piękności dziewczyna zdobyła tytuł Pierwszej Damy miasta Tarnopola. Trzecią wybrano Martę Moch, którą w 2011 roku zamieniła blondynka Oksana Karpiak. Skompletowane trio przystąpiło więc do pracy.

Płyta "Miramimania" , która ujrzała światło dzienne we wrześniu, już 2 miesiące później zdobyła status złotej płyty w Polsce. Zespół wylansował wiele hitów, które królowały na listach przebojów i w dyskotekach; niewątpliwie największy to “Sexualna”. W związku z decyzją Jany Snitkus o opuszczeniu zespołu Mirami, na początku 2012 roku producenci projektu ogłosili casting w celu znalezienia godnej następczyni. Dziewczyn przybyło wiele, ale najlepsze predyspozycje taneczne i wokalne były u Tetiany Iwaniw, która została wybrana nową członkinią grupy Mirami.roku.